INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Zdobyte umiejętności, wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wypracować sprawny, a przede wszystkim profesjonalny proces powstawania i realizacji projektu. Podchodząc do każdego zadania indywidualnie, dopasowujemy ofertę według oczekiwań inwestora, równocześnie podpowiadając i wskazując najbardziej efektywną drogę współpracy.

PROFESJONALNA OPIEKA.

Niezależnie od skali inwestycji jesteśmy w stanie wesprzeć klienta zarówno ciekawą koncepcją, kreatywnymi rozwiązaniami, dopracować rysunki wykonawcze do najmniejszego detalu oraz nadzorować realizację projektu. Współpracujemy również ze sprawdzonymi, profesjonalnymi wykonawcami. Zgromadziliśmy sporą wzorcownię materiałów wykończeniowych, równocześnie wciąż poszukując i podążając za aktualnymi trendami, technologiami.

JAK MOŻEMY POMÓC?

W zależności od Państwa oczekiwań i budżetu możemy dobrać dowolny zakres współpracy. Niezależnie od skali inwestycji, w każde zadanie angażujemy się równie mocno, co wynika z naszego podejścia do zawodu i procesu tworzenia.

JAK PRACUJEMY?

1. POZNAJMY SIĘ
Spotkanie, zapoznanie z tematem. Nawiązując z nami kontakt telefoniczny, mailowy lub spotykając się osobiście rozpoczynamy niezobowiązujące rozmowy o współpracy. Chętnie wysłuchamy Państwa oczekiwań, opowiemy o naszej pracowni, sposobie działania.

2. WYBIERZMY WSPÓLNĄ DROGĘ
Przygotowanie indywidualnej ofert. Opracowanie wyceny z zakresem , harmonogramem prac; ankieta dotycząca oczekiwań, gustów klienta.

3. POZNAJEMY OBIEKT
Inwentaryzacja obiektu - jeśli konieczna (w przypadku budynku istniejącego).

4. BURZA MÓZGÓW
Projekt koncepcyjny. Zawiera: określenie wymagań funkcjonalnych, stylistycznych, materiałowych i budżetowych; rysunki, rzuty funkcjonalno- przestrzenne; prezentacja inspiracji, próbek materiałowych i kolorystycznych elementów wyposażenia i wykończenie wnętrz, finalnie fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń.

5. OD OGÓŁU DO SZCZEGÓŁU
Projekt wykonawczy. Zawiera: pełne opracowanie rysunków budowlanych, wytycznych instalacyjnych, rzutów, przekrojów z określeniem i zestawieniami użytych materiałów wykończeniowych, opracowanie detali i dobór systemów stosowanych rozwiązań, rysunki wykonawcze mebli, indywidualnych zabudów, elementów wnętrza (np. kominek, schody itp.).

6. LISTA ZAKUPÓW
Katalog elementów wykończenia i wyposażenia. Przy kompleksowym opracowaniu – finalny etap projektu wykonawczego. Bardzo pomocny w kosztorysowaniu, usprawniający zakupy. Klient otrzymuje katalog z elementami z podaniem nazwy, charakterystyki produktu, cen i wskazaniem dostawcy.

7. BO LICZY SIĘ EFEKT…
Realizacja- nadzór. Zawiera: wizyty, kontrolowanie postępu i jakości prac budowlanych, opcjonalnie również przygotowywanie, zebranie najkorzystniejszych wycen na prace i materiały, dobór wykonawców, wspólne wizyty w salonach sprzedaży, spotkania z branżystami.

…CZYLI SATYSFAKCJA I ZADOWOLENIE!